Lyofilizované čučoriedky
Lyofilizovane cucoriedky

Lyofilizované čučoriedky

7,00 /100g
 Skladom sklad 11ks
 Ako vybrať?
25g
O produkte

Lyofilizované čučoriedky sú, nielen vďaka modrému farbivu, oceňované pre ich zdraviu prospešným účinkom. Zároveň sú vyhľadávané pre lahodnú chuť a široké využitie. Metódou sušenia mrazom sa zachová prirodzená farba, aróma aj chuť čerstvých plodov.

 Odporučiť

kanadské čučoriedky mrazom sušené.

PôvodNemecko

Čučoriedky sušené mrazom obsahujú veľké množstvo vitamínu C, ktorý posilňuje imunitný systém. Sú tak skvelým doplnkom pri prechladnutí, chrípke a infekčných ochoreniach. Modré farbivo zvané myrfilín môže napomáhať zachytávať voľné radikály a znižovať riziko srdcovo-cievnych chorôb.

Sušené čučoriedky sa už mnohé generácie využívajú na hnačku u malých detí. Majú schopnosť držať v tele vodu, pôsobia protizápalovo a upokojujú zvracanie. Deti sa navyše tejto chutnej medicíne nebránia.

Kúsky ovocia sú najskôr prudko zmrazené. Potom sa ovocie umiestni do sušiarne. Z konzistencie ľadu prechádza voda priamo do fázy vodnej pary a sušené ovocie si vďaka tomu v maximálnej miere zachová svoju pôvodnú textúru a arómu, ale aj potrebné vitamíny a minerály, ktoré sa pri inej metóde sušenia strácajú.


Energia: 1000kJ/ 239kcal
Tuky: 3,8g
z toho nasýtené mast. kyseliny: 0g
Sacharidy: 38g
z toho cukry: 38g
Vláknina: 31g
Bielkoviny: 3,8g
Soľ : 0,02 g

loader  Načítavam hodnotenia...
loader  Načítavam podobné produkty...