Anti- akné 2.0 prírodné mydlo
Anti akne 2 0

Anti- akné 2.0 prírodné mydlo

5,95 /ks
 Skladom sklad 1ks
1 ks
O produkte

Nebuďte otrokom mastnej pleti! Poriadne ju vydrhnite protizápalovým mydlom s austrálskym ílom a liečivými olejmi a sledujte tie úžasné účinky.

 Odporučiť

Olea Europaea (Olivový olej) Fruit Oil, Aqua, Cocos Nucifera (Kokosový olej) Oil, Ricinus Communis (Ricínový olej) Seed Oil, Sodium Hydroxide, Prunus Amygdalus Dulcis (Mandľový olej) Oil, Butyrospermum Parkii (Bambucké maslo) Fruit, Lippia Citriodora Leaf Oil, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Bentonite, Charcoal Powder (Aktívne uhlie)

AlergényCitral, Geraniol, Linalool, Citronellol, Limonene
PôvodSlovenská republika
Veľkosť balenia110 g

Poctivo namiešaná kombinácia esenciálnych olejov čajovníka a verbeny. S pridaným bentonitom – kozmetickým ílom, ktorý na svoje mikro čiastočky zachytáva z pleti aj pokožky nadbytočný maz, kožný tuk a nečistoty. Esenciálne oleje pôsobia protizápalovo. Akné je len výsledok mastnej pokožky, na ktorú sa stále viac a viac zachytáva nečistota z okolia. Upchávajú sa kožné póry, pod nimi sa tvorí opäť viac kožných mazov a tukov a efekt sa znásobuje. Aj viditeľne aknózna pleť sa dá stiahnuť postupnými krokmi. Prvým je ju začať čistiť a postupne odstraňovať nadbytočný maz a nečistoty, spôsobujúce zápaly. Častokrát je vznik akné tvorený aj hormonálnymi zmenami cez pubertu, či nevhodnou stravou. Všetko to však ústi do mastnej pleti a pokožky. Dôležité je začať pleť a pokožku čistiť.

Problematickejšie a mastnejšie typy pokožky produkujú oveľa viac kožného tuku a mazu. Tým sa na pleti a pokožke zachytáva podstatne viac nečistôt. Táto vrstva marasu môže aj z málo mastnej pokožky spraviť ideálne rodisko pre akné, zápaly či ekzémy. Problematická a mastná pokožka vyžaduje špeciálnu starostlivosť, ktorá však nemusí byť vôbec náročná.

loader  Načítavam hodnotenia...
loader  Načítavam podobné produkty...