Doprava a platba | Do Pohára Poprad

Doprava a platba

Zákazník si pri objednaní tovaru môže vybrať z dvoch spôsobov doručenia:

1. našou dopravou – tovar bude zákazníkovi doručený na adresu, ktorú uviedol v objednávke. Cena za dopravu kuriérom je stanovená vo výške dobrovoľného príspevku, ktorý si zákazník zvolí v priebehu zadávania objednávky. Minimálna výška objednávky s požadovaným doručením kuriérom je vo výške 20 EUR. Doručovanie kuriérom sa realizuje v pondelok a vo štvrtok po 17ej hodine podľa TU priloženého rozpisu.

2. osobne v predajni – zákazník si môže objednávku po výzve o pripravení objednávky vyzdvihnúť priamo v našej predajni Do pohára, Murgašova 86, 058 01 Poprad (blízko domu kultúry, pri veľkom kruhovom objazde). Za osobné vyzdvihnutie objednávky na predajni nie je zákazníkovi účtovaná žiadna suma. 

Zákazník si pri objednaní tovaru môže vybrať z troch spôsobov platby:

1. platba pomocou platobnej brány GP Webpay – pri vytvorení objednávky bude zákazník priamo presmerovaný na okamžitú platbu kartou prostredníctvom platobnej brány GP Webpay. 

2. dobierka – zákazník za tovar zaplatí až pri jeho prevzatí priamo kuriérovi. V tomto prípade je možné úhradu realizovať hotovostne alebo platbou kartou (VISA, MasterCard)

3. platba na predajni  pri objednávke s vyzdvihnutím na predajni úhrada na predajni (hotovostne alebo platobnou kartou)