Biologický čistič odpadov
Biologicky cistic odpadov

Biologický čistič odpadov

15,00 /ks
 Skladom sklad 4ks
1 ks
O produkte

Prírodný bakteriálny čistič odpadového potrubia a sifónov na báze enzýmov, ktoré rozkladajú organické usadeniny v odpadoch. Vhodný do kúpelní a kuchýň. Nepoškodzuje plast, keramiku, nerez ani chróm. Vhodný aj pre domácnosti používajúce biologické čističky vody a septiky. Ideálny pri pravidelnom používaní ako prevencia zápachu a znečistenia.

 Odporučiť
zmes prírodných mikroorganizmov a enzýmov
Veľkosť balenia500 g
Prírodný bakteriálny čistič odpadov na bázi enzymob, ktoré rozkladajú organické usadeniny v odpadoch. Vhodný do kúpeľne a kuchyne. Nepoškodzuje plast, keramiku, nerez ani chróm. Vhodný i pre domácnosti používajúce biologické čističky vôd a septiky. Ideálny pri pravidelnom používaní ako prevencia zápachu a zanášania.

DÁVKOVÁNIE:

Preventívne: 1 odmerka týždenne. V prípade upchaného odpadu: 1 odmerka denne do spriechodnenia potrubia.

NÁVOD NA POUŽITIE:

Vsypte odmerku prášku do 250 ml vlažnej vody, premiešajte a po 45 min. roztok vylejte do výlevky. Ideálne aplikujte na noc, aby mala zmes možnosť pôsobiť.
Skladujte na suchom mieste pri teplote 5 - 25°C.

AKO PREDCHÁDZAŤ UPCHÁVANIU ODPADOV:

Pokiaľ je to možné, používajte na odpad sitko. Do drezu nevylievajte vodu so zvyškami jedla a kuchynský olej, v kúpeľni zabráňte hlavne vnikaniu vlasov do odpadu (vlasy sú ideálnym „lapačom“ nečistôt). Pravidelne odpad udržujte v kondícií používáním biologického čističa, v prípade väčšieho problému môžete vyskúšať i kyslíkový prášok PUER. Pokiaľ sa odpad úplne upchá a znepriechodní, je nutné ho vyčistiť mechanicky.

BEZPEČNOSTNÉ POKYNY:

Zabráňte vniknutiu do očí
Opláchnite si ruky, pokiaľ pri aplikácií prídu do kontaktu s výrobkom
Používajte len podľa uvedeného návodu
Skladujte na suchom a chladnom mieste
Prípravok je netoxický a úplne neškodný pre životné prostredie.
loader  Načítavam hodnotenia...
loader  Načítavam podobné produkty...