Čistiaci piesok z mydlových orechov
Cistici pisek pap sacek 1 kg 00950 0001 bile samo w

Čistiaci piesok z mydlových orechov

0,12 /100g
 Skladom sklad 56ks
 Ako vybrať?
250g
O produkte

Jemný piesok s vôňou prírodnej pomarančovej silice na jednoduché čistenie keramických, porcelánových, smaltových, chrómových, nerezových a sklo-keramických povrchov v kuchyni aj kúpeľni.

 Odporučiť

> 30 % mletý vápenec, hydrogénuhličitan sodný (sóda bicarbóna); 5-15 % prášok z mydlových orechov v biokvalite; < 5 % prírodná pomarančová silica (obsahuje parfum limonén, pomaranč sladký extrakt - môže vyvolať alergickú reakciu)

PôvodČeská republika

Základom čistiaceho prášku je mletý vápenec (jemné abrazivo), jedlá sóda (rozpúšťa nečistoty, pohlcuje pachy) a prášok z mydlových orechov (odmasťuje). Vďaka šetrnému zloženiu je skvelou voľbou aj na chatu či táborenie či pobyt v prírode (pripálený kotlík už nikdy nebude problémom). Používa sa na umývanie a čistenie: keramika (vane, umývadlá, toalety) porcelán (hrnčeky, taniere) smalt (sporáky, riad, vane) chróm (vodovodné batérie, chrómované časti elektrospotrebičov) nerez (riad, drezy, digestor - pri čistení rešpektujeme štruktúru materiálov) plast (matné plastové časti elektrospotrebičov - pred aplikáciou vyskúšame odolnosť materiálu) sklo-keramické varné dosky a drezy

Ako sa používa Prášok nasypte na vlhkú hubku, utierku alebo drôtenku a nečistotu primeranou silou mechanicky odstráňte. Po vyčistení povrch dôkladne opláchnite vodou. V prípade potreby postup opakujte. Na čo si dať pozor Nepoužívajte na teflón, špeciálne nepriľnavé povrchy, silikón, kožu a textílie. Pred aplikáciou na chúlostivé a atypické materiály vyskúšajte najprv na menšej, menej viditeľnej ploche.

loader  Načítavam hodnotenia...
loader  Načítavam podobné produkty...