Čistič fliaš
Cistic flias

Čistič fliaš

0,54 /100g
 Skladom sklad 12ks
 Ako vybrať?
250g
O produkte

Vyčistí a dezinfikuje vaše fľaše na vodu, smoothie alebo dojčenské fľaštičky od usadenín minerálov, zvyškov aj zápachu, poradí si aj na ťažko dostupných miestach. Schválené Štátnym zdravotným ústavom.

 Odporučiť
> 30 % sóda bikarbóna, 15 - 30 % perkarbonát sodný, < 5 % kyselina citrónová

Čistič fliaš odstraňuje vápenaté usadeniny a biofilm, ktorý sa tvorí vo vnútri fľaše na vodu alebo iné nápoje. Pohlcuje pachy, rozpúšťa tuky a má dezinfekčný účinok.
Schválené Štátnym zdravotným ústavom pre použitie na dojčenské fľaše.

Na čo sa používa:
Slúži na jednoduché ručné umývanie fliaš od vody, mlieka, štiav/smoothies, čaju.
Na sklenené, plastové alebo kovové nerezové nádoby a fľaše
Na detské fľaše na mlieko

Ako sa používa:

Umývanie fliaš na vodu:
Nasypeme 1 polievkovú lyžicu (cca 30g) do fľaše, zalejeme teplou vodou, uzavrieme a dôkladne pretrepeme. Po umytí opláchneme pitnou vodou.

Umývanie fliaš od ovocných štiav/smoothies:
Nasypeme 1 polievkovô lyžicu (cca 30g) do fľaše, zalejeme teplou vodou, uzavrieme a dôkladne pretrepeme. V prípade zaschnutých usadenín použijeme v sklenenej nádobe čo najteplejšiu vodu a necháme usadeniny odmočiť. Po umytí opláchneme pitnou vodou.

Umývanie fliaš od mlieka:
Fľašu od mlieka (alebo akéhokoľvek mliečneho výrobku) najskôr vypláchneme studenou vodou, odstránime tak zbytky bielkovín lepšie ako teplou vodou. Nasypeme 1 polievkovô lyžicu (cca 30g) do fľaše, zalejeme teplou vodou, uzavrieme a dôkladne pretrepeme. Po umytí opláchneme pitnou vodou.

Na čo si dať pozor
Umývanie hliníkových fliaš odporúčame vykonvať iba horúcou vodou a gélom na riad. Hliník by v reakcii na čistiaci prášok oxidoval a šedol, rovnako ako sa to stáva hliníkovému riadu napríklad v umývačke riadu.
loader  Načítavam hodnotenia...
loader  Načítavam podobné produkty...