Čistič skiel BIO pomaranč a citronela
Cistic skiel

Čistič skiel BIO pomaranč a citronela

0,70 /100g
 Skladom sklad 2ks
 Ako vybrať?
100g
O produkte

Prírodný čistič sklenených povrchov. Vhodný na okná, zrkadlá, sklokeramické varné dosky, sklenené stolíky a sklenené výplne skríň. Účinne a šetrne čistí povrchy od vody, zaschnutých kvapiek, prachu, mastnoty i odtlačkov. Rýchlo schne a nezanecháva šmuhy. Vhodný aj na nerezové a plastové povrchy.

 Odporučiť

Lieh denat., < 5 % neiónové povrchovo aktívne látky, kyselina citrónová, pomarančová a citronelová silica v biokvalite (Citrus sinensis, Cymbopogon winterianus), limonene, geraniol. Dodatok: Suroviny sú zvolené tak, aby predstavovali čo najmenšiu záťaž pre zdravie ľudí aj planéty. Nie sú testované na zvieratách. Výrobok neobsahuje ropné deriváty, fosfonáty, chlór, enzýmy, optické rozjasňovače, syntetické parfumy ani farbivá.

PôvodČeská republika

Čo je to a ako to funguje Prostriedok na čistenie okien a ďalších sklenených povrchov má vynikajúci účinok na špinavé a mastné povrchy. Okrem toho krásne prevonia priestor vďaka obsahu BIO esenciálnych olejov. Na vnútorných stranách okien funguje aj bez predchádzajúceho umytia a dá sa aplikovať priamo na znečistený povrch. Vonkajšie strany okien odporúčame najprv umyť vodou s Univerzálnym čističom na povrchy.

Ideálne riešenie, ak: Chcete mať všetky sklenené povrchy lesklé a bez šmúh. Výrobok je vysoko efektívny a prináša vynikajúci výsledok. Stačí pár ťahov a povrch sa perfektne leskne. Je pre vás čisté prírodné zloženie prioritou. 99 % zložiek tohto čističa je získaných v prírode, preto je skvelým variantom pre vás, ktorým na zložení prípravku na upratovanie domácnosti skutočne záleží. Ekologickú receptúru tvoria 4 zložky: rastlinný alkohol, kyselina citrónová, tenzid čisto prírodného pôvodu a vonné BIO silice. Základ čističa – alkohol – povrchy odmasťuje, zanecháva ich bez šmúh a urýchľuje schnutie. Prírodné tenzidy spoľahlivo odstraňujú prach aj všetky zaschnuté nečistoty. Kyselina citrónová odstraňuje vodný kameň a leští. Hľadáte vegánske prostriedky:

Neobsahuje žiadne živočíšne zložky. Čistič skiel sviežo vonia vďaka obsahu BIO silíc z pomaranča a citronely. Chcete sa o domácnosť starať udržateľným spôsobom. Čistič sa v prírode ľahko a rýchlo odbúrava. Nezostávajú po ňom nežiadúce zvyšky náročné pre životné prostredie. Spĺňa prísne kritéria najnáročnejšieho európskeho certifikátu Ecogarantie. Na čo sa používa Na čistenie povrchov vo vnútorných priestoroch ako sú okenné tabule, zrkadlá alebo sklenené výplne skríň. Vyčistí aj nerezové a plastové povrchy a odstráni aj odtlačky prstov z kovových povrchov. Sklenené povrchy vo vonkajších častiach najprv umyte vodou s Univerzálnym čističom na povrchy. Mokré okná potom utrite gumenou stierkou. Na záver doleštite okná Čističom skiel s BIO pomarančovou a citronelovou silicou

. Ako sa používa Prostriedok nastriekajte na znečistený alebo už umytý povrch a zotrite alebo doleštite suchou mäkkou handričkou.

Na čo si dať pozor Nepoužívajte na materiály, ktoré by mohli byť poškodené pôsobením kyselín a organických rozpúšťadiel. Ak si nie ste istý druhom materiálu, vyskúšajte čistič najprv na menej viditeľnom či skrytom mieste ošetrovaného predmetu.

loader  Načítavam hodnotenia...
loader  Načítavam podobné produkty...