Esenciálny olej BIO klinček
Esencialny olej klincek

Esenciálny olej BIO klinček

8,20 /ks
 Skladom sklad 4ks
1 ks
O produkte

Tropický strom klinčekovec voňavý (Syzygium aromaticum)  je cenený pre jeho nerozvité kvetné púčiky známe ako korenie klinček. Destiláciou vodnou parou z nich vzniká olej s výraznou špecifickou príjemnou vôňou. Je výrazne hrejivá, sladko korenistá, prispieva k zmiereniu napätia, dodáva istotu a posilňuje.

 Odporučiť

Eugenia Caryophyllus Bud Oil, Eugenol, Limonene, Linalool, Benzyl Benzoate, Isoeugenol, Methyleugenol*. *- prírodného pôvodu

Veľkosť balenia10 ml

Esenciálny olej z plodu klinčeka uľahčuje regeneráciu pri únave. Je výborným pomocníkom v obdobiach stresu alebo vyčerpania. Pri použití na prevoňanie priestoru navodzuje príjemnú náladu. Olej vyniká v podnecovaní pocitu odpočinku a pomáha uvoľniť napätie. Lahodná vôňa prebúdza zmysly a pôsobí relaxačne. Vôňa tohto oleja vnesie do vášho domova vo vianočnom čase jedinečnú zimnú náladu. Je výborný aj na prevoňanie priestoru kancelárie či firmy pred vianočným stretnutím. Tip na letné mesiace: Tento olej má silné repelentné účinky. Výborne odpudzuje komáre, kliešte a ďalší hmyz. Ak si chcete vyrobiť vlastný repelent, zmiešajte 100 ml liehu, 20 g rozdrveného klinčeka a 10 kvapiek Esenciálneho oleja BIO Klinček. Vo fľaštičke s rozprašovačom vás bude sprevádzať na potulkách prírodou bez nutnosti používať prípravky s obsahom látok toxických pre mačky, vtáky alebo včely, ktoré sú bežnou súčasťou konvenčných repelentov. Na čo sa používa Dávkovanie pre dospelých: Do aromalampy alebo difuzéru nakvapkajte 3 kvapky na prevoňanie približne 100 m2 plochy. Do telovej kozmetiky a masážnych olejov pridajte najviac 3 kvapky do 30 ml rastlinného oleja alebo krému. Nepoužívajte pre deti do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy a citlivé osoby. Oleju sa vyhnite, pokiaľ máte vysoký krvný tlak. Nikdy nepoužívajte neriedený olej na pokožku.

loader  Načítavam hodnotenia...
loader  Načítavam podobné produkty...