Esenciálny olej BIO Vavrín kubébový
Esencialni olej bio vavrin kubebovy 10 ml 01690 0002 bile samo w

Esenciálny olej BIO Vavrín kubébový

6,80 /ks
Dostupnosť: Kontaktujte nás
O produkte

Tento olej sa destiluje z plodov stálezeleného nižšieho stromu juhovýchodnej Ázie vavrínu kubébového (Litsea cubeba). Vôňa tohto oleja je veľmi známa. Je výrazná, typicky sladko citrusová, silne osviežujúca a prenikavá. Tento olej je ideálny na prevoňanie kancelárií. Podporuje koncentráciu a má antistresové účinky.

 Odporučiť

Litsea Cubeba Fruit Oil, Citral*, Limonene*, Citronellol*, Geraniol*, Linalool*. *- prírodného pôvodu

Veľkosť balenia10 ml

Olej z vavrínu kubébového je ideálny počas dní, kedy chýbajú slnečné lúče. Osviežuje myseľ, výrazne napomáha koncentrácii pri dlhodobom vyťažení a znižuje hladinu stresu. Náročné obdobia pomáha zvládnuť s dobrou náladou a chuťou.

Dávkovanie pre dospelých: • Do aromalampy alebo difuzéru nakvapkajte 2- 3 kvapky na prevoňanie približne 100 m2 plochy.

• Do telovej kozmetiky a masážnych olejov pridajte najviac 1 kvapku do 10 ml rastlinného oleja alebo krému.

Na čo si dať pozor Tento esenciálny olej nepoužívajte na pokožku detí do 2 rokov. Nepoužívajte na precitlivenú alebo poranenú pokožku. Pri aplikácii na pokožku dodržujte maximálnu koncentráciu 0,8 % (nanajvýš 1 kvapku oleja na 10 ml oleja alebo krému). Na inhalácie používajte olej s opatrnosťou (olej veľmi silno vonia). Olej neodporúčame používať u tehotných žien ani starších detí topicky (na určité miesto na tele). Esenciálne oleje nikdy nepoužívajte vnútorne. Nepoužívajte nezriedené na pokožku. Chráňte oči a sliznice. Chráňte pred deťmi.


loader  Načítavam hodnotenia...
loader  Načítavam podobné produkty...