Gél do umývačky riadu BIO pomaranč
Gel do mycky bio pomeranc kanystr 5 l 12520 0001 bile samo w

Gél do umývačky riadu BIO pomaranč

0,62 /100g
 Skladom sklad 74ks
 Ako vybrať?
250g
O produkte

Gél do umývačky riadu so zvýšeným obsahom extraktu z mydlových orechov účinne odstraňuje nečistoty. Obsahuje prírodný tenzid, ktorý výborne odmasťuje a jedlá sóda prispieva k odstráneniu zaschnutých zvyškov jedla. Gél je nedráždivý a šetrný k prírodnému prostrediu. Jemne vonia vďaka pridanej BIO pomarančovej silici.

 Odporučiť

< 15 % extrakt z mydlových orechov, chelačné činidlo (GLDA), citrónan sodný, hydrogénuhličitan sodný (jedlá sóda), uhličitan sodný (pracia sóda), glycerol, xantánová guma, < 5 % neiónové povrchovo aktívne látky, prírodná pomarančová silica v biokvalite (Citrus sinensis), d-limonene

PôvodČeská republika

Gél do umývačky so zdokonaleným umývacím výkonom a zároveň maximálne šetrným zložením je ideálnym riešením, ak:
- chcete umývať už pri 40 °C.
Výrobok je vďaka svojmu zloženiu účinný už od tejto teploty.

- je pre vás prírodné zloženie prostriedkov, ktoré denne používate, prioritou.
98 % zložiek gélu je získaných v prírode. Je skvelým riešením pre vás, ktorým na zložení umývacích prostriedkov naozaj záleží. Účinná receptúra je založená na extrakte z mydlových orechov. Mydlové orechy obsahujú saponín, 100 % prírodný tenzid, ktorý na seba ľahko viaže nečistoty. Okrem toho je v géli pridaný tenzid alkylpolyglukozid, ktorý sa vyrába zo škrobu a olejov.

- hľadáte vegánske prostriedky.
Gél je vyvinutý na čisto rastlinnej báze a neobsahuje žiadne živočíšne zložky.

- dávate prednosť prostriedkom bez syntetických parfumov.
Gél na jemné prevoňanie obsahuje iba BIO pomarančovú silicu. Získava sa lisovaním z oplodia zrelých sicílskych pomarančov. Silica prirodzene odmasťuje a neutralizuje nežiadúce pachy.

- chcete sa o svoj domov starať udržateľným spôsobom.
Gél sa v prírode ľahko odbúrava.

Na čo sa používa
Na umývanie riadu v umývačke.
Pre všetky typy domácich umývačiek.
Ako sa používa
Do zásobníka umývačky nalejte 25 ml prípravku.

Pri silne znečistenom riade:

Do zásobníka nalejte cca 50ml dávku.

Gél po novom obsahuje chelačné činidlo. Pomáha zmäkčiť vodu a odstrániť nežiadúce zlúčeniny. Táto látka je 85 % prírodného pôvodu a je ďalej chemicky upravená, aby bola čo najviac účinná. Vďaka tomu dokáže okrem iónov Ca2+ a Mg2+ (hlavné zlúčeniny spôsobujúce tvrdosť vody) odstrániť aj ióny Cu2+, Fe2+, Fe3+, Mn2+ a Zn2+. Tieto ióny znehodnocujú vzhľad, chuť, pach a farbu vody (železo farbí do hrdzava, mangán do hneda až na čierno). Použité chelačné činidlo je úplne odbúrateľné a nahrádza menej účinné činidlo EDDS.

loader  Načítavam hodnotenia...
loader  Načítavam podobné produkty...