Osviežovač vzduchu - BIO eukalyptus
Osviezovac eukalyptus

Osviežovač vzduchu - BIO eukalyptus

6,50 /ks
 Skladom sklad 1ks
1 ks
O produkte

Výrazná a zároveň príjemne bylinná vôňa eukalyptu pôsobí blahodarne najmä na dýchacie cesty. Použiť ju ale môžete kedykoľvek potrebujete povzbudiť, dodať optimizmus alebo podporiť sústredenie. Osviežovač vzduchu na báze éterických olejov a liehu neobsahuje umelé parfumy ani iné syntetické látky.

 Odporučiť
Lieh denat., voda, eukalyptová silica v biokvalite (Eucalyptus globulus), d-limonen.
PôvodČeská republika
Veľkosť balenia100 ml
Čo je to a ako to funguje
Éterické oleje slúžia austrálskym eukalyptom ako prirodzená ochrana pred hladnými bylinožravcami. Na túto jedovatú potravu sa adaptovali iba koaly a aj tie si starostlivo vyberajú listy s čo najmenším obsahom silíc.
Európski osadníci prevzali poznatky o liečivých účinkoch týchto látok od austrálskych domorodcov. Dnes sa tieto vysoké, teplomilné stromy, príbuzné s myrtou, pestujú aj v ďalších kútoch sveta.

Na čo sa používa
Osviežovač vzduchu s eukalyptovou silicou je vhodný najmä do interiérov. Jeho príjemná vôňa vám zlepší náladu doma, v práci, pri štúdiu aj v zdieľaných priestoroch (čakárne, recepcie, šatne, sociálne zariadenia). Eukalyptový éterický olej má antimikrobiálne účinky, preto je obľúbený v obdobiach respiračných ochorení. Zároveň patrí medzi prírodné repelenty, takže od vás bude držať ďalej nepozvaný hmyz.

Ako sa používa
Dôkladne pretrepte, stlačte rozprašovač a nastriekajte podľa potreby do priestoru. Neaplikujete prostriedok na telo a nevdychujte.

Na čo si dať pozor
Eukalyptus globulus nie je vhodný pre deti do 10 rokov a ľudí trpiacimi astmou.
loader  Načítavam hodnotenia...
loader  Načítavam podobné produkty...