| Do Pohára Poprad

Balenie a doprava

Balenie tovaru:

1. Do vlastného obalu

Tovar zabalíme do vášho obalu, ktorý ste nám vopred doručili. Na doručenie vašich obalov do nášho obchodu odporúčame využiť tzv. spätnú zásielku (viď Spôsoby doručenia nižšie). Samozrejme, obaly nám môžete doniesť aj osobne alebo zaslať na vlastné náklady poštou. Zabalenie tovaru do vášho obalu je zadarmo

2. Do nášho obalu

Tovar zabalíme do nášho papierového obalu. Cena za takýto papierový obal je 0,10 EUR s DPH za kus. 

3. Zálohovaný obal

Tovar zabalíme do nášho vratného obalu. Záloha za vratný obal je 3,00 EUR s DPH za kus. Ak nám tento obal doručíte naspäť, záloha vám bude vrátená. Na doručenie vratných obalov do nášho obchodu odporúčame využiť tzv. spätnú zásielku (viď Spôsoby doručenia nižšie). Samozrejme, obaly nám môžete doniesť aj osobne alebo zaslať na vlastné náklady poštou. 

Doručenie objednávky:

1. kuriérskou spoločnosťou DPD

Tovar bude zákazníkovi doručený na adresu, ktorú uviedol v objednávke. Cena za dopravu kuriérom je stanovená vo výške 4,50 EUR s DPH. Pri objednávke nad 80,00 EUR zákazník neplatí cenu za dopravu. Pri výbere doručenia na adresu má zákazník možnosť výberu tzv. spätnej zásielky - pri preberaní zásielky je kuriérovi možné odovzdať prázdne obaly pre budúci nákup, ktoré budú doručené do našej predajne. Navyše, za spätnú zásielku zákazník nič neplatí. Doba dodania kuriérom sa pohybuje v rozmedzí 1 až 3 pracovné dni, v závislosti od dostupnosti objednaného tovaru.

2. odberné miesto Pickup

Zákazník si nechá objednávku doručiť na niektoré z odberných miest Pickup spoločnosti DPD, kde si tovar vyzdvihne. Cena za dopravu kuriérom na odberné miesto je stanovená vo výške 3,20 EUR s DPH. Nemusí sa časovo viazať na kuriéra a objednávku si vyzdvihne v čase, ktorý mu vyhovuje. Pri objednávke nad 80,00 EUR zákazník neplatí cenu za dopravu. Pri tomto spôsobe doručenia sa spätná zásielka nedá uplatniťDoba dodania sa pohybuje v rozmedzí 1 až 3 pracovné dni, v závislosti od dostupnosti objednaného tovaru.

3. osobne v predajni 

Zákazník si môže objednávku po výzve o pripravení objednávky vyzdvihnúť priamo v našej predajni Do pohára, Murgašova 86, 058 01 Poprad (blízko Domu kultúry, pri veľkom kruhovom objazde). Vyzdvihnutie osobne je zadarmo a zákazníkovi nie je účtovaná žiadna suma.

Spôsob platby:

1. platba pomocou platobnej brány GP Webpay

Pri vytvorení objednávky bude zákazník priamo presmerovaný na okamžitú platbu kartou prostredníctvom platobnej brány GP Webpay. 

2. dobierka

Zákazník za tovar zaplatí až pri jeho prevzatí priamo kuriérovi resp. v odbernom mieste Pickup. V tomto prípade je možné úhradu realizovať hotovostne alebo platobnou kartou (VISA, MasterCard). Poplatok za platbu na dobierku je 1,20 EUR.

3. prevodom na účet

Zákazníkovi budú po potvrdení objednávky zaslané bankové údaje. Po pripísaní úhrady na účet predávajúceho bude objednávka zaslaná zákazníkovi.

4. platba v predajni

Možné len pri objednávke s vyzdvihnutím osobne v predajni. Zákazník zaplatí pri preberaní objednávky priamo na predajni a to v hotovosti alebo platobnou kartou.