Tekuté mydlo na ruky - rozmarín
Tekute mydlo rozmarin

Tekuté mydlo na ruky - rozmarín

0,80 /100g
 Skladom sklad 129ks
 Ako vybrať?
250g
O produkte

Toto tekuté mydlo pokožku nevysušuje a nedráždi. Obsahuje extrakt z mydlových orechov a ďalšie netoxické zložky vhodné aj pre citlivú pokožku. Osviežujúca vôňa rozmarínu upokojuje, pomáha zahnať únavu a podporuje sústredenie.

 Odporučiť
Aqua, Sapindus Mukorossi Fruit Extract, Sodium Cocoamphoacetate, Lauryl Glucoside, Glycerin, Alcohol denat, Sodium Cocoyl Glutamate, Sodium Lauryl Glucose Carboxylate, Xanthan Gum, Sodium Benzoate, Citric Acid, Sodium Chloride, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Potassium Sorbate.
Medzi prednosti tekutého mydla patrí ľahké a rýchle použitie. Oceníte ho hlavne tam, kde tuhé mydlo nepôsobí práve esteticky či hygienicky (najmä vo väčších kolektívoch).

Zloženie tekutého mydla je inšpirované prírodou. Jeho základnou surovinou je extrakt z mydlových orechov, ktorý je získavaný najšetrnejšou metódou extrakcie za studena. Je vyrobený z Mydlových orechov pochádzajúcich zo severu Indie, z podhoria Himalájí. Mydlové orechy obsahujú prírodné saponíny a miestni obyvatelia ich odnepamäti používajú pre pranie bielizne a očistu tela. Vďaka svojmu jemnému pôsobeniu sú vhodné aj pre ľudí s alergiami, ekzémami a malé deti.

Tekuté mydlo s vôňou rozmarínu neobsahuje ropné deriváty, syntetickú parfumáciu ani farbivá.

Niektorí môžu na silicu rozmarínu reagovať citlivo.
loader  Načítavam hodnotenia...
loader  Načítavam podobné produkty...